Organisasjon

Organisasjonskomite

Tittel Navn E-post Telefon
Leder Mathias Neraasen mathias@ringsaker-almenning.no  +47 915 65 055
Prosjektleder NSSF Vegar Rolfsrud vegar@skiskyting.no  +47 976 93 662
Funksjonæransvarlig Per Olav Tøraasen per.olav@ringsaker-almenning.no +47 488 96 371
Pressesjef Erik Haugen fmheeha@fylkesmannen.no  +47 906 24 048
Logistikkansvarlig Tor Skraastad tor@birkebeiner.no  +47 913 08 313
Akkrediteringssjef Kjersti Småstuen kjersti.smastuen@online.no +47 414 18 627‬
Vertskap
Tone Alterskjær
tone@visitsjusjoen.no +47 950 49 140
Forpleining funksjonærer Ole Roger Strandbakke Ole.roger.strandbakke@ringsaker.kommune.no + 47 917 61 149
Ansvarlig for overnatting og transport Caroline Johansen booking@ibucup.no + 47 400 38 442

Rennkomite

Tittel Navn E-post Telefon
Rennleder Jens Schjerven  jens.schjerven@gmail.com  +47 932 62 923
Ass. Rennleder Heidi Hjemli  heidi.a.hjemli68@gmail.com  +47 909 31 273‬
Løypesjef Johannes Haukåsveen  johannes@ringsaker-almenning.no  +47 900 65 610
Stadionsjef Svein Erik Syljusåsen  sveinerik@ringsaker-almenning.no  +47 979 74 611
Tidtakersjef Vigdis Thingelstad  vigdis@idrettsforbundet.no  +47 419 00 020
Skytebanesjef Jan Frydenlund  janfrydenlund9@gmail.com  +47 976 62 630
Rennsekretær Sidsel Moholdt  sidsmoh@online.no  +47 992 49 670
AntiDoping Gunnar Elvsveen  +47 905 13 124

Teknisk delegerte

Tittel Navn E-post Telefon
Teknisk delegert Arve Hafsås  arve@hafsas.no ‭480 76 835
Teknisk delegert Wenche Engebretsen  wengebr@online.no  934 36 759